37%
SENNHEISER HD 650 Åpent profesjonelt hodetelefonsett
2 739,-
4 380,-
3
27%
Audio-Technica ATH-M50x Lukket pro/studio hodetelefon
1 333,-
1 838,-
12
22%
Beyerdynamic DT770 Pro 80 OHM 5 - 35,000 Hz, 80ohm, 96dB, lukket, 18dB
1 399,-
1 795,-
12
24%
Dynaudio LYD 7 Kan testes i vårt lytterom, kom og hør!
5 558,-
7 314,-
13
11%
AVID Pro Tools | Dock - EUCON kontroller DAW kontrollflate (Forbehold om pris)
11 180,-
12 449,-
4
5%
AVID Pro Tools | HD - Plan Fornyelse EL Renewal- Supportavtale (ELEKTRONISK)
3 990,-
4 200,-
11
8%
YAMAHA TF RACK Digital mikser 18 inn/16 ut/2 retur m/DSP 19" rack
19 395,-
21 081,-
2
Aaton Digital Cantar Mini 16 spor/mikser Multi-Track Digital Audio Opptaker
5%
Moog Minimoog Model D Reissue Nå settes den i full produksjon - Reserver din nå!
34 995,-
36 995,-
5
Benchmark DAC2 HGC Black Quad 32-bit D/A Converter - M/Amp & AD
21 785,-
2
API 512v Discrete Mic / Line Pre 500 Series for API frames
10 972,-
2
Audient ASP8024HE-24-DLC-PB 24 In-line,24 bus,DAW Automasjon, Patch
AEA N8 båndmikrofon Nuvo-serien båndmikrofon
12 416,-
2
15%
Moog SUB 37 Paraphonic Synthesizer TE Dual oscillatorer, Multivoice>VCA/Filter
14 494,-
16 995,-
8
14%
Moog Mother-32 Modular Synthesizer Semimodulær, 32 step seq, 2xFilter, Osc
5 995,-
6 995,-
13
21%
Dave Smith OB-6 Synthesizer 6-voice analog synth DSI/Oberheim
26 773,-
33 704,-
1
Nyheter
Rycote Windjammer WJ 3 Modular Windshield Kit
1 403,-
25%
MOTU MicroBook IIc DEMO USB2 Audio Interface, bordmodell
2 311,-
3 081,-
DirectOut EXBOX.AES SC/SC 16 kanal AES<>MADI Konverter BNC/Optisk
16 252,-
DirectOut EXBOX.AES BNC/SC 16 kanal AES<>MADI Konverter BNC/Optisk
16 252,-
DirectOut EXBOX.BLDS SC/SC Redundancy MADI redundancy switch m/buffer loop DS
15 292,-
DirectOut EXBOX.BLDS BNC/SC Redundancy MADI redundancy switch m/buffer loop DS
15 292,-
DirectOut Montone.42 MADI BNC IO 1 x MADI port, coaxial BNC transceiver
1
DirectOut SFP Transceiver coaxial BNC SFP Transceiver coaxial BNC
2 559,-
Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.