dB Technologies VIO S118R WHITE 18" Stack-Sub, Voice Coil 4", 1600W/RMS
dB Technologies VIO S118R WHITE
18" Stack-Sub, Voice Coil 4", 1600W/RMS
Bestillingsvare (12 dager)
Spørsmål om løsningen?
Kontakt oss om du har spørsmål om produktet eller ønsker et tilbud.
Tekniske Spesifikasjoner:
Høyttaler type: Active Bassreflex-Loaded for ground stacking
Akustiske data:
Frequency Response [- 6 dB]  35 Hz to Cut Freq (X-Over Dependent)
Frequency Response [- 10 dB] 32 Hz (HPF) Max SPL: 139 dB
LF: 1x 18"Voice Coil LF: 4 "
Directivity: Omnidirectional,
Cardiod Option with DSP setup
Amp Technology: Digipro® G4
Amp Class: Class D
RMS Power: 1600 W
Peak Power: 3200 W
Cooling: Convection
Power Supply: 1600 W med PFC
ProcessorController: DSP 64 bit
AD/DA Converter: 24 bit/48 KHz
Limiter: RMS, Peak, Thermal
Delay Option: 0-9.9 internal Steps of 0.1 ms
Crossover Frequency LF-HF: 60-110Hz + Full range
LF-Xover out slope: 24 dB/Octave
Inputs:
Signal Input: 1xXLR balanced
1xRJ45 LINK (RDNet)
Signal Output: 1x XLR balanced 1xRJ45 LINK (RDNet)
Power Socket: 1xPowerCON TRUE1 IN 1xPowerCON TRUE1 OUT
Controls:
1x Input Attenuation Rotary Switch
1x Rotary Encoder Delay 9.9 ms 1XPolarity Inversion Switch (0° or 180°)
1xCardioid Mode Switch
1x X-Over Freq Switch (60-110 Hz + Full Range)
Mechanics:
Housing: Multiplex plywood Polyurea painted
Handles: 2x Per Side Aluminium
Raincover: Included for amp cover
Rigging Points: 2x
Pole Mount: M20 Thread
Mål:
Bredde:720 mm
Høyde: 520 mm