DAD Modul MADI Dual board for 2 xSFP MADI opsjonsporter, Uten SFP moduler

DAD Modul MADI Dual board for 2 xSFP

MADI opsjonsporter, Uten SFP moduler

Varenr: AX32-MADI-0SFP
-+
Bestillingsvare (7 dager)
BeskrivelseTeknisk infoTilbehørRESSURSER
Beskrivelse

DAD AX32 / DX32 MADI-2SFP  

Dual optical MADI I/O mini module for 2 stk. SFP tilkoblinger som må kjøpes separat:
 
(SFP modules has to be ordered seperately)
 
Varianter: 

SFP/LC - Opt module multi mode 850 nm low output LED 647-100

SFP/LC - Opt module multi mode 1300 nm low output LED 647-110

SFP/LC - Opt module single/multi mode 1300 nm, laser 647-200

SFP - Coax MADI tranceiver w. HD/mini-BNC 647-400

Teknisk info

Produktinformasjon

- Funksjon & bruk Opsjon
- Grensesnitt (Protokoll)
  • MADI Coaxial
  • MADI Multi Mode
  • MADI SFP
  • MADI Single Mode
- Tilkoblinger (Pluggtype HW)
  • BNC-HD
  • MADI LC
  • SFP


Tilbehør
RESSURSER
37270