AUDIO INTERFACE

 

DU HAR IKKE LOGGET INN !

 

Fjern alle
Velg visning:
Filtrer listen etter egne kriterier
Sortèr på:
< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 > >>
Du sparerAntall  
9900-71247-02 Avid9900-71247-02 AVID Pro Tools | MTRX Base enhet ProMon, DadMan,64 PT,16x AES, 64 MADI IO
Varenr:  9900-71247-02
Lagerbeholdning:
3 på lager
9900-74065-00 Avid9900-74065-00 AVID Pro Tools | MTRX DANTE 128SRC kort Dante kort 128 kanaler IP IO SRC
Varenr:  9900-74065-00
Lagerbeholdning:
Leveringstid fra fjernlager (8 dager)
9900-71255-00 Avid9900-71255-00 AVID Pro Tools | MTRX DANTE opsjon Base Dante modul for 64 kanaler IP IO
Varenr:  9900-71255-00
Lagerbeholdning:
Leveringstid fra fjernlager (8 dager)
9900-74069-00 Avid9900-74069-00 AVID Pro Tools | MTRX DigiLink I/O Card kort med 2x ekstra DigiLink porter
Varenr:  9900-74069-00
Lagerbeholdning:
Leveringstid fra fjernlager (8 dager)
9900-71257-00 Avid9900-71257-00 AVID Pro Tools | MTRX Dual MADI Card Madi for kortplasser uten SFP moduler
Varenr:  9900-71257-00
Lagerbeholdning:
Leveringstid fra fjernlager (8 dager)
9900-71254-00 Avid9900-71254-00 AVID Pro Tools | MTRX Dual SDI/HD/3Gkort Dual SDI/HD/3G emb/deembed. Card w. SRC
Varenr:  9900-71254-00
Lagerbeholdning:
Leveringstid fra fjernlager (8 dager)
9900-71258-00 Avid9900-71258-00 AVID Pro Tools | MTRX MADI Modul opsjon Madi modul for montering i chassis/base
Varenr:  9900-71258-00
Lagerbeholdning:
Leveringstid fra fjernlager (8 dager)
9900-71248-00 Avid9900-71248-00 AVID Pro Tools | MTRX Pristine 8 AD kort 8 kanaler DA kort. 25 pin D-Sub in
Varenr:  9900-71248-00
Lagerbeholdning:
Leveringstid fra fjernlager (8 dager)
9900-71251-01 Avid9900-71251-01 AVID Pro Tools | MTRX Pristine 8 DA kort 8 kanaler DA kort. 25 pin D-Sub ut
Varenr:  9900-71251-01
Lagerbeholdning:
1 på lager
9900-71261-00 Avid9900-71261-00 AVID Pro Tools | MTRX SFP/LC Optisk 1300 Optical single/multi mode 1300 nm, laser
Varenr:  9900-71261-00
Lagerbeholdning:
Leveringstid fra fjernlager (8 dager)
9900-71260-00 Avid9900-71260-00 AVID Pro Tools | MTRX SFP/LC Optisk 1300 Optical single/multi mode 1300 nm, LED
Varenr:  9900-71260-00
Lagerbeholdning:
Leveringstid fra fjernlager (8 dager)
9900-71259-00 Avid9900-71259-00 AVID Pro Tools | MTRX SFP/LC Optisk 850 Optical single/multi mode 850 nm, LED
Varenr:  9900-71259-00
Lagerbeholdning:
Leveringstid fra fjernlager (8 dager)
9900-71262-00 Avid9900-71262-00 AVID Pro Tools | MTRX SFP-Mini Coax MADI Coax MADI tranceiver w. HD/mini-BNC
Varenr:  9900-71262-00
Lagerbeholdning:
Leveringstid fra fjernlager (8 dager)
9900-74054-00 Avid9900-74054-00 Avid Pro Tools | MTRX SPQ kort Speaker Processing Card
Varenr:  9900-74054-00
Lagerbeholdning:
Fjernlager ca (0 dager)
9900-74068-00 Avid9900-74068-00 AVID Pro Tools | MTRX Studio ADDA-Konverter-Monitorkontroller-Ruter
Varenr:  9900-74068-00
Lagerbeholdning:
5 på lager
9900-74108-00 Avid9900-74108-00 AVID Pro Tools | TB3 Chassis Desktop Thunderbolt 3 chassis for HDX
Varenr:  9900-74108-00
Lagerbeholdning:
1 på lager
9900-74109-00 Avid9900-74109-00 AVID Pro Tools | TB3 Chassis Rack Thunderbolt 3 chassis for HDX+ Mac Mini
Varenr:  9900-74109-00
Lagerbeholdning:
2 på lager
9935-72793-00 Avid9935-72793-00 AVID Pro Tools HDX TB3 MTRX Studio DESK Med HDX,PT,TB3 chassis DESK, MTRX Studio
Varenr:  9935-72793-00
Lagerbeholdning:
Leveringstid fra fjernlager (6 dager)
9935-72793-01 Avid9935-72793-01 AVID Pro Tools HDX TB3 MTRX Studio RACK Med HDX, PT,TB3 chassisRACK, MTRX Studio
Varenr:  9935-72793-01
Lagerbeholdning:
Leveringstid fra fjernlager (6 dager)
9920-65020-00 AvidHDX Avid upg Legacy i/o to MADI EXCHANGE Returkrav av gammelt bl&#229;tt i/o interface
Varenr:  9920-65020-00
Lagerbeholdning:
Leveringstid fra fjernlager (12 dager)
DACport Pro CentranceCE1844 CEntrance DACport Pro Professional USB DAC/Amp (XLR outputs)
Varenr:  DACport Pro
Lagerbeholdning:
Leveringstid fra fjernlager (7 dager)
HiFi-M8 V2 CentranceCE1842 CEntrance HiFi-M8 V2 Portable Balanced DAC/Amp (4 outputs)
Varenr:  HiFi-M8 V2
Lagerbeholdning:
Fjernlager ca (7 dager)
MicPort Pro™ 2 CentranceMicPort Pro 2 CEntrance MicPort Pro2  Audio interface Preamp 48V, Hi-Z, ZLM, 24/192kHz
Varenr:  MicPort Pro™ 2
Lagerbeholdning:
6 på lager
MixerFace R4J CentranceCE1845 CEntrance MixerFace R4J &quot;Journalist&quot; Model for Remote Broadcasti
Varenr:  MixerFace R4J
Lagerbeholdning:
Leveringstid fra fjernlager (7 dager)
MicPort Pro 2J CentranceCE1846 CEntrence MicPort Pro 2J &quot;Journalist&quot; Model for Remote Broadcasti
Varenr:  MicPort Pro 2J
Lagerbeholdning:
Leveringstid fra fjernlager (7 dager)
 
< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 > >>
Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.