29043

Direct Out SFP Modul opt.LC Single mode

SFP Modul flexOptix-Modifisert for D-Out

Varenr: DOICT0130
-+
5 på lager
BeskrivelseSupport
Beskrivelse

SFP (Small Form-factor Pluggable) Transceiver LC optical single mode with ANNA-LISA compatible profile, for placement in cages of all products with SFP port, with LC duplex connector optical interface, up to 10Km

Support
29043
Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.