33023

DAD Con-OPT-MADI LC/SC-0,5m

Overgangskabel "liten til/fra stor"

Varenr: Con-OPT-LC/SC-05m
-+
7 på lager
BeskrivelseTilbehørAlternativerSupport
Beskrivelse
Fiberpatch 50/125 LC-SC
Multimode Duple
Tilbehør
Alternativer
Support
33023
Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.