23516

AVID Pro Tools | MTRX SFP/LC Optisk 1300

Optical single/multi mode 1300 nm, laser

Varenr: 9900-71261-00
-+
Leveringstid fra fjernlager (8 dager)
BeskrivelseTilbehørAlternativerSupport
Beskrivelse

Pro Tools | MTRX SFP/LC mini Optisk modul for MADI opsjons modul eller
kort

Pro Tools | MTRX SFP/LC - Opt module single/multi mode 1300 nm, laser

 

Tilbehør
Alternativer
Support
23516
Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.