DU HAR IKKE LOGGET INN !

 

Fjern alle
Velg visning:
Filtrer listen etter egne kriterier
Sortèr på:
1 2 3 > >>
Du sparerAntall  
03 UNIV_SWT_MODE_PSU Audient Audient x sparepart 03 PSU-12V PSU for ID series
Varenr:  03 UNIV_SWT_MODE_PSU
Lagerbeholdning:
Fjernlager ca (0 dager)
9900-38924-40 Avid9900-38924-40 AVID HD SYNC Interface Syncronizer og klokke for HD Native/ HDX
Varenr:  9900-38924-40
Lagerbeholdning:
Leveringstid fra fjernlager (7 dager)
9900-71250-00 Avid9900-71250-00 AVID Pro Tools | MTRX  8 MIC AD kort 8 kanaler Mik/Linje kort 25 pin D-Sub in
Varenr:  9900-71250-00
Lagerbeholdning:
1 på lager
9900-71249-00 Avid9900-71249-00 AVID Pro Tools | MTRX 2 MIC AD kort 2 kanaler Mik/Linje kort 25 pin D-Sub in
Varenr:  9900-71249-00
Lagerbeholdning:
1 på lager
9900-71252-00 Avid9900-71252-00 AVID Pro Tools | MTRX AES3 SRC kort 16 mono AES3 I/O Card SRC med adapterkab
Varenr:  9900-71252-00
Lagerbeholdning:
Leveringstid fra fjernlager (8 dager)
9900-71247-02 Avid9900-71247-02 AVID Pro Tools | MTRX Base enhet ProMon, DadMan,64 PT,16x AES, 64 MADI IO
Varenr:  9900-71247-02
Lagerbeholdning:
3 på lager
9900-74065-00 Avid9900-74065-00 AVID Pro Tools | MTRX DANTE 128SRC kort Dante kort 128 kanaler IP IO SRC
Varenr:  9900-74065-00
Lagerbeholdning:
Leveringstid fra fjernlager (8 dager)
9900-71255-00 Avid9900-71255-00 AVID Pro Tools | MTRX DANTE opsjon Base Dante modul for 64 kanaler IP IO
Varenr:  9900-71255-00
Lagerbeholdning:
Leveringstid fra fjernlager (8 dager)
9900-74069-00 Avid9900-74069-00 AVID Pro Tools | MTRX DigiLink I/O Card kort med 2x ekstra DigiLink porter
Varenr:  9900-74069-00
Lagerbeholdning:
1 på lager
9900-71257-00 Avid9900-71257-00 AVID Pro Tools | MTRX Dual MADI Card Madi for kortplasser uten SFP moduler
Varenr:  9900-71257-00
Lagerbeholdning:
Leveringstid fra fjernlager (8 dager)
9900-71254-00 Avid9900-71254-00 AVID Pro Tools | MTRX Dual SDI/HD/3Gkort Dual SDI/HD/3G emb/deembed. Card w. SRC
Varenr:  9900-71254-00
Lagerbeholdning:
Leveringstid fra fjernlager (8 dager)
9900-71258-00 Avid9900-71258-00 AVID Pro Tools | MTRX MADI Modul opsjon Madi modul for montering i chassis/base
Varenr:  9900-71258-00
Lagerbeholdning:
Leveringstid fra fjernlager (8 dager)
9900-71248-00 Avid9900-71248-00 AVID Pro Tools | MTRX Pristine 8 AD kort 8 kanaler DA kort. 25 pin D-Sub in
Varenr:  9900-71248-00
Lagerbeholdning:
Leveringstid fra fjernlager (8 dager)
9900-71251-01 Avid9900-71251-01 AVID Pro Tools | MTRX Pristine 8 DA kort 8 kanaler DA kort. 25 pin D-Sub ut
Varenr:  9900-71251-01
Lagerbeholdning:
2 på lager
9900-71251-01 DEMO Avid9900-71251-01 DEMO AVID Pro Tools | MTRX Pristine 8 DA kort Demo versjon
Varenr:  9900-71251-01 DEMO
Lagerbeholdning:
1 på lager
9900-71261-00 Avid9900-71261-00 AVID Pro Tools | MTRX SFP/LC Optisk 1300 Optical single/multi mode 1300 nm, laser
Varenr:  9900-71261-00
Lagerbeholdning:
Leveringstid fra fjernlager (8 dager)
9900-71260-00 Avid9900-71260-00 AVID Pro Tools | MTRX SFP/LC Optisk 1300 Optical single/multi mode 1300 nm, LED
Varenr:  9900-71260-00
Lagerbeholdning:
Leveringstid fra fjernlager (8 dager)
9900-71259-00 Avid9900-71259-00 AVID Pro Tools | MTRX SFP/LC Optisk 850 Optical single/multi mode 850 nm, LED
Varenr:  9900-71259-00
Lagerbeholdning:
Leveringstid fra fjernlager (8 dager)
9900-71262-00 Avid9900-71262-00 AVID Pro Tools | MTRX SFP-Mini Coax MADI Coax MADI tranceiver w. HD/mini-BNC
Varenr:  9900-71262-00
Lagerbeholdning:
Leveringstid fra fjernlager (8 dager)
9900-74068-00 Avid9900-74068-00 AVID Pro Tools | MTRX Studio ADDA-Konverter-Monitorkontroller-Ruter
Varenr:  9900-74068-00
Lagerbeholdning:
3 på lager
9900-74108-00 Avid9900-74108-00 AVID Pro Tools | TB3 Chassis Desktop Thunderbolt 3 chassis for HDX
Varenr:  9900-74108-00
Lagerbeholdning:
4 på lager
9900-74109-00 Avid9900-74109-00 AVID Pro Tools | TB3 Chassis Rack Thunderbolt 3 chassis for HDX+ Mac Mini
Varenr:  9900-74109-00
Lagerbeholdning:
2 på lager
Con-OPT-LC/SC-05m DADCon-OPT-LC/SC-0,5m DAD Con-OPT-MADI LC/SC-0,5m Overgangskabel "liten til/fra stor"
Varenr:  Con-OPT-LC/SC-05m
Lagerbeholdning:
7 på lager
O0320.1 DADCon-OPT-LC/SC-1m DAD Con-OPT-MADI LC/SC-1m Overgangskabel "liten til/fra stor"
Varenr:  O0320.1
Lagerbeholdning:
2 på lager
Con-OPT-LC/SC-2m DADCon-OPT-LC/SC-2m DAD Con-OPT-MADI LC/SC-2m Overgangskabel "liten til/fra stor"
Varenr:  Con-OPT-LC/SC-2m
Lagerbeholdning:
8 på lager
 
1 2 3 > >>
Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.